banner stranka

vankonweb17

Každoročně pořádáme výchovné a večerní koncerty, na nichž naši zpěváci od první do deváté třídy v pěveckých sborech Pramínek, Sluníčka, Cvrčci a Domino rozezvučí nejen koncertní sály či kostely, ale i srdce posluchačů, kteří se přijdou zastavit v předvánočním shonu, zimně se naladit a také si společně zazpívat. Na koncertech mají své místo i předškoláčci z MiniDomina a již tradiční host cimbálová muzika ZUŠ V. Kálika Opava.

V rámci obou letošních koncertů proběhla charitativní sbírka pro organizaci ONKA, která finančně přispívá na léčbu onkologicky nemocných dětí. Všem návštěvníkům děkujeme za úctyhodný výtěžek ve výši 18 996,- Kč.  

vanockoncertKD

vankoncertVAC

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6