banner stranka

vankonweb17

Každoročně pořádáme výchovné a večerní koncerty, na nichž naši zpěváci od první do deváté třídy v pěveckých sborech Pramínek, Sluníčka, Cvrčci a Domino rozezvučí nejen koncertní sály či kostely, ale i srdce posluchačů, kteří se přijdou zastavit v předvánočním shonu, zimně se naladit a také si společně zazpívat. Na koncertech mají své místo i předškoláčci z MiniDomina a již tradiční host cimbálová muzika ZUŠ V. Kálika Opava. Přijďte si poslechnout české i cizí koledy a nejen vánočně laděné písně do KD Na Rybníčku ve středu 13. prosince v 17 hodin a do kostela svatého Václava ve čtvrtek 14. prosince v tomtéž čase. Srdečně zveme. 

vanockoncertKD

      vankoncertVAC

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2017 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6