banner stranka

logolymp

Celostátní soutěže se v kategorii B (2. stupeň základní školy) zúčastnilo přes 20 700 řešitelů. Na naší škole proběhla soutěž druhý týden v říjnu. Žáci řešili různé nelehké hádanky a svá řešení zasílali elektronicky. Soutěž organizuje mezinárodní společenská organizace Mensa ČRzaložená roku 1946 v Oxfordu. Je to sdružení nadprůměrně inteligentních lidí bez rozdílu rasy a vyznání. Mezi činnosti Mensy patří např. pravidelné testování IQ pořádané po celé republice.

Nejlépe si vedli

Pořadí

Jméno a příjmení

 

 

1.

Julie Čermáková

 

 

2.

Rafael Svoboda

 

 

3.

Filip Kubala

 

 

4.

Adéla Klubalová

 

 

5.

Tomáš Blažek

 

 

6.

Tomáš Schablický

 

 

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6