banner stranka

jahudkaceny

Pošlete do soutěže Jahůdky, ukažte se! fotografie svých jahůdek a vyhrajte pěkné ceny! Fotografie zasílejte do 12. listopadu, a to elektronicky ve formátu jpg. Do předmětu e-mailu uveďte "Jahoda". Do textu zprávy napište své jméno, věk, název školy a jak jste jahůdku pojmenovali. Můžete přidat i nějaký pěkný komentář o vašich zkušenostech s pěstováním. Všechny fotografie budou zveřejněny na facebooku projektu happysnack zde a pak už můžete fotografiie "lajkovat". Soutěžící s největším počtem hlasů vyhrávají a budou odměněni hrami od společnosti Albi. Emailová adresa pro zasílání jahůdkových fotografií: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6