banner stranka

FB 1

V pondělí 18. září byli vyhodnoceni a odměněni vítězové výtvarné soutěže "Jak si představujete arboretum", uskutečněné v minulém školním roce v rámci česko-polského projektu Poznáváme krásy arboret. Mezi deseti opavskými vítěznými pracemi byly oceněny obrázky Karolíny Klímkové a Terezy Moslerové a žáci 6. A a 6. B získali za své společné linorytové dílo Zvláštní ocenění. Děti byly pozvány do ratibořského arboreta, kde měly možnost účastnit se krásného programu s prohlídkou přírodního labyrintu a minizoo i slavnostního otevření nové naučné stezky Zelená třída, na níž se prostřednictvím poutavých informačních panelů i činností seznámily s mnoha zajímavostmi z přírody. V závěru programu děti dostaly hodnotné věcné ceny a pochutnaly si na bohatém občerstvení. Velmi děkujeme spoluorganizátorům, pracovníkům Slezského zemského muzea, kteří zajistili zdarma dopravu luxusním autobusem a byli našimi průvodci. Vítězné práce si můžete prohlédnout zde.

FACEBOOK - POZNÁVÁME KRÁSY ARBORET

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6