banner stranka

ovocedoskol

V letošním školním roce se budou moci na zdravé svačinky v rámci projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL těšit také žáci 2. stupně základních škol. Nejméně dvakrát měsíčně dostanou tedy všechny školní děti až dvě porce čerstvého ovoce a zeleniny, krájených ovocných salátů či lisovaných šťáv a protlaků. Vybrané produkty jsou v BIO kvalitě.

V projektu MLÉKO DO ŠKOL dochází také ke změnám. Dotované produkty jsou určeny pro všechny žáky základních škol. Neochucené produkty (mléko a jiné výrobky) jsou pro všechny zdarma, ochucené si žáci doplácejí. V září a v říjnu dostane každý žák  2x za měsíc zdarma jednu porci neochuceného polotučného mléka. K 31. 10. 2017 bude vyhlášen nový finanční limit a lze předpokládat, že od listopadu budou do škol dodávány i jiné produkty: čerstvé sýry, jogurty, acidofilní mléka. Vybrané produkty jsou rovněž v BIO kvalitě. Ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka budou ve školních automatech dodávány v pozdějších měsících. 

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6