banner stranka

veselaveda

Poslední volná místa! Zájemci se mohou přijít podívat na úterní lekci - 3. října v 15 h.

Vážení rodiče, naši školu oslovila nezisková organizace Veselá věda, která ve školním roce 2017/18 nabízí pro děti 1. stupně kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů. Posláním Veselé vědy je rozvoj dětí, jejich přirozené zvídavosti a talentu prostřednictvím podpory zájmu o zkoumání přírody a jejích zákonitostí. Děti díky vlastní zkušenosti s objevováním světa přírodních věd získávají pozitivní postoj ke světu vědy, výzkumu a k technickým oborům. Veselá věda působí od roku 2011 v mnoha městech po celé republice, organizuje kroužky, projektové dny a příměstské tábory.

Vedení školy vyjadřuje podporu mimoškolním aktivitám podněcujícím zvídavost dětí a rozšiřování znalostí hravou formou, jež mohou přispět k vytvoření kladného vztahu dětí k technice a přírodním vědám. Dle předběžného plánu bude kroužek v naší škole probíhat každé úterý od 15:00 do 16:00 hodin. Během pololetí proběhne 15 lekcí, cena za lekci činí 90,- Kč. Pokud chcete zjistit, jak Veselá věda funguje, podívejte se na následující video a vyzkoušejte si jednoduchý pokus s dětmi doma.    

Více informací na www.veselaveda.cz, kde lze již nyní vyplnit on-line přihlášku.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6