banner stranka

Poslední školní den se děti 1. stupně po snědení nanuků sešly na školním dvoře, aby společně slavnostně ukončily školní rok. Páťáci si připravili hudebně taneční program na rozloučenou s první školní etapou, po prázdninách je totiž čeká ta druhá - na 2. stupni. Po úvodu paní ředitelky přečetli žáci 5. třídy svůj slavnostní, zčásti veršovaný projev, zazpívali a zahráli na flétny, housle, kytary i violoncello a na závěr písně PÁTÁ symbolicky zamávali prvnímu stupni. Poté prošli s dárečky vlastnoručně vyrobenou a podepsanou bránou a slavobránou spolužáků z ostatních tříd. Přejeme úspěšný vstup na nové působiště a všem dětem krásné prázdniny! 

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6