banner stranka

Po vysvědčení se vítězové literární soutěže Petr Bezruč - 150 let vypravili do Ostravy, kde od "balonkových" pořadatelů v rámci Festivalu v ulicích na pódiuSlezskoostravského hradu převzali diplomy a věcné ceny. Děti jely vlakem a tramvají, samy si koupily v automatu i označili jízdenky, cestou na vyhlášení projely dalšími ostravskými místy, na kterých se žáci naší školy účastnili v tomto školním roce různých soutěží (SVČ Korunka Mariánské Hory - Evropa ve škole, Černá louka - Knižní veletrh). Na výstavišti navštívily děti expozici Pohádkový svět strašidel, v areálu festivalu se pobavily na různých atrakcích, daly si namalovat obličej, občerstvily se zmrzlinou a ovocnými nápoji, koupily si suvenýry. Děkujeme za krásnou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších krásných tvůrčích literárních úspěchů...

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6