banner stranka

Po týdenním internetovém hlasování k literární soutěži Petr Bezruč - 150 let přibyla naší škole další tři ocenění v kategorii K2 a dvě ocenění v kategorii K3. Z mladších žáků vyhrál Jakub Řehulka, na druhou a třetí příčku dosáhly Tereza Moslerová a Tereza Vacková ze 4. A, z 2. stupně zvítězil ve své kategorii Bohdan Slavík a třetí místo patří Valentýně Hatrmannové (7. A). Všichni výherci, vybraní odbornou porotou i veřejným hlasováním,  budou vyrozuměni prostřednictvím e-mailu. Oficiální vyhodnocení a předání cen proběhne v rámci Festivalu v ulicích dne 30. června na pódiu Slezkoostravského hradu v Ostravě. Výsledky soutěže ZDE.

Poděkování organizátorů: Chtěli bychom všem autorům i jejich pedagogům velmi poděkovat za vynaložené úsilí a snahu. Všechny práce nás velmi příjemně potěšily. Děkujeme.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6