banner stranka

Ve čtvrtek 15. června se deset našich dětí setkalo s dalšími oceněnými na slavnostím vyhodnocení výsledků 43. ročníku okresní a krajské soutěže Požární ochrana očima dětí v Hrabyni. Ve svých literárních a výtvarných pracích zachytily práci a hrdinství hasičů a vyjádřily úctu i obdiv tomuto důležitému povolání a poslání. Děti přijeli podpořit také jejich rodiče, kteří mohli být opravdu pyšní. Po úvodních slovech významných osobností nejen z oblasti požární ochrany byly dětem předány diplomy a věcné ceny. Následovalo společné fotografování a prohlídka Národního památníku II. světové války. Na závěr se děti osvěžily zmrzlinou a plny dojmů se těšily, až doma vybalí balíčky a získanými odměnami si něco nakreslí nebo postaví z lega. Bonbónkem byl kornout gumových bonbonů a dárkové karty v hodnotě 200 a 300 Kč. Všem dětem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy v této velké soutěži. 

DIPLOM J. Řehulka - okres       DIPLOM A. Vlčková - okres

DIPLOM T. Pleplová - okres      DIPLOM E. Káňová - okres       DIPLOM E. Káňová - kraj

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6