banner stranka

Výsledek obrázku pro jahůdkuUž jsme se dočkali! Jahůdky jsou tady! Začátkem června se radovali dětští rodiče ze škol celé České republiky, kam doputovalo 40 000 sazeniček jahod. Již od prosince se o ně starali studenti Střední zemědělské školy v Opavě. Každé dítě dostalo spolu se sazeničkou pracovní list, občanský průkaz k vystřižení, napichovátko, knihu své jahůdky a jednoduchou zábavnou hru Poznej mou jahůdku! Zájemci si mohou vyrobit také originální obal na květináč. Přejeme všem pěstitelům bohatou úrodu. Více informací ZDE.

Pochlubte se a pošlete fotografie svých sazeniček na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo využijte instagramu.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6