banner stranka

Agátka Dubová z 2. A získala se svým obrázkem Cesta Cyrila a Metoděje přes moře překrásné 10. místo v celorepublikové květnové výtvarné soutěži CESTOU DVOU BRATŘÍ. Slavnostní vyhlášení proběhne na Velehradě během Večera lidí dobré vůle 4. července. Všechny vítězné soutěžní práce budou vystaveny ve Stojanově gymnáziu na Velehradě v období letních prázdnin. Vernisáž výstavy proběhne za přítomnosti významných hostů taktéž 4. července. Agátce, která slavné věrozvěsty nechala provázet chundelatým beránkem na obloze, blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Chválíme také ostatní děti, jejichž práce rovněž reprezentovaly školu.

2. A (I. kategorie)Michal Furlaga, Emílie Václava KollárováAdam Otipka

5. A (II. kategorie): Kateřina Ioannu, Valérie Klichová, Aneta Kubalová, Adriana Stříbná,

                               Marie Flaumová a Veronika Mrůzková

O soutěži: Cílem soutěže je přiblížit dětem kořeny naší kultury s pozitivním příkladem pro život v současnosti. Soutěž je primárně zaměřena na děti, ale neobejde se bez aktivní spolupráce rodičů, učitelů, vychovatelů či animátorů, jejichž úkolem je přiblížit dětem státní svátek České republiky Den slovanských věrozvěstů 5. červenec.

Podtémata soutěže: Cesta Cyrila a Metoděje přes moře / Jak by měla vypadat země, ve které by ses cítil šťastně a bezpečně / Jak si představuješ opravdové přátelství / Jak může moudrost a láska měnit svět kolem nás

FOTO - školní kolo

OCENĚNÍ ÚČASTNÍCI

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6