banner stranka

K vítězkám jarní literární soutěže Petr Bezruč - 150 let, zaměřené na téma lásky k bližnímu, rodině a rodné vlasti, mohou prostřednictvím internetového hlasování přibýt další ocenění. Odborná komise vyhodnotila jako vítězné práce daných kategorií příspěvky Vanessy Fajkusové - K2 (4. A), Elen Hasíkové - K3 (7. A) a příběh dvojice Valerie Vávrové a Barbory Chytilové - K1 (2. A).

Hlasovat pro další žáky naší školy můžete rozkliknutím literárních příspěvků, kde jednoduše udělíte soutěžícímu hlas tlačítkem To se mi líbí, a to do neděle 11. června do 20 h ZDE.

O soutěži: „Jen jedenkrát kolem mne šla láska.“ Tímto veršem ze Slezských písní, coby podtitulem, uvádíme literární soutěž Petr Bezruč – 150 let, připravenou ke 150. výročí narození jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů našeho kraje.

FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6