banner stranka

Dne 31. května dostaly školy výsledky okresní a krajské výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí, jejímž pořadatelem je Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Naše děti získaly sedm ocenění! Druhé místo v okresním kole literární soutěže získal Jakub Řehulka ze 4. A, čestné uznání bylo uděleno skupince ze 3. A ve složení Oliver Flaume, Josef Jindra a Pavla Vašková, zvláštní cenou byl odměněn soubor prací Amálie Ježkové, Kristýny Jindrové a Veroniky Řehulkové ze 4. A. Z 2. stupně v okresním kole literární soutěže uspěly žákyně 9. A, a to na 2. místě Tereza Pleplová a na 3. místě Eliška Káňová, jež se svým příběhem Jeskyně dosáhla na krásné 3. místo i v krajském koleV okresní výtvarné soutěži ohodnotila porota 2. místem práci Adély Vlčkové z 5. A.  Oceněným dětem blahopřejeme a všem zapojeným dětem ze tříd 2. A, 3. A, 4. A, 5. A., 8. A a 9. A děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Slavnostní vyhodnocení okresního a krajského kola soutěže se uskuteční ve čtvrtek 15. června v 15 hodin v hrabyňském památníku. Na předání ocenění jsou srdečně zváni i rodiče.

FOTO  

POZVÁNKA na vyhodnocení - Hrabyně

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6