banner stranka

Dvacítka dětí z 2. třídy vyrazila 15. května do Razové u Bruntálu na školu v přírodě. Nádherné prostředí v okolí Slezské Harty, slunečné počasí a skvělé ubytování i strava jsou samy o sobě zárukou spokojenosti. Děti mají svůj pobyt umocněný spoustou aktivit, jako je návštěva tufitového lomu (přírodní památka), vycházky k přehradě, dopravní soutěž za přítomnosti policie i s prohlídkou policejní techniky a foukáním do balónku. Středisko nabízí i relaxaci ve vířivce. Mnohé děti zažily vířivku poprvé, a tudíž mají přímo fantastický zážitek. V areálu chaty se nachází rovněž "bosá stezka" na regeneraci nohou, na níž je jedenáct různých povrchů. Také je možné navštívit sad s původními odrůdami ovocných stromů, mohli jsme tedy např. vidět, jak vypadá stromek, který bude jednou rodit míšeňská jablíčka. Chystá se noční hra se světelnými tyčinkami REJ ROBOTŮ a projížďka na koních. Fotografie včetně těch v právě nabatikovaných tričkách můžete shlédnout na webu školy.

Moc pozdravujeme a rádi bychom tu zůstali až do prázdnin!!! 
 
 

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6