banner stranka

V úterý 2. května se v Loutkovém divadle Opava sešli finalisté soutěže lidových zpěváků OPAVSKÝ SKŘIVÁNEK. Děti si zde zazpívaly v lidových krojích a za doprovodu cimbálové muziky. Naši žáci soutěžili jako sólisté, ale také jako dua a tria. Ve svých sólových kategoriích nejlépe uspěli žáci Aneta Kubalová (5. A) - 2. místo, Eliška Kolderová (9. A) a Filip Stanzel (8. A) - 1. místo, Adéla Polhošová (8. A) - 2. místo. Mezi duy se na 1. místě umístily Eliška Kolderová a Alžběta Černá, 2. místo obsadili Bohdan Slavík a Petr Šenk, 3. místo získaly Adéla Polhošová a Eliška Hrazdilová. Velmi úspěšná byla i naše tria. Prvenství patřilo žákyním 9. A Adéle Ježkové, Kateřině Strakové a Kláře Pírkové, druhým místem byly ohodnoceny žákyně 7. A Kamila Pavelcová, Julie Čermáková a Elen Hasíková. Všem dětem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy v této prestižní soutěži. Filip Stanzel bude náš region dále reprezentovat v pořadu dětských lidových zpěváčků v Dolní Lomné, kde se letos představí i naše vítězné duo a trio.

FOTO

ČLÁNEK - Region Opavsko

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6