banner stranka

1. den: Za krásného slunečného počasí jsme cestou do Zlatých Hor navštívili skanzen Zlatorudné mlýny a na vlastní oči jsme viděli i magické místo, kde potok dokáže téct směrem do kopce. Pak už nás čekal Harry Potter! Po příjezdu do Bradavic a ubytování jsme se rozdělili do kolejí Nebelvír, Zmijozel a Mrzimor a začali prožívat první dobrodružné hry. 

2. den: I přes deštivé počasí jsme pokračovali v programu, připravovali čarodějné lektvary, získávali finance z banky Gringottových a snažili se, aby naše myšlenky neovládli strašní mozkomorové. Dokazujeme, že se umíme obejít i bez počítačů a mobilních telefonů.
 
3. den: Vydali jsme se na velikou túru k rozhledně Biskupská kupa. Cestou jsme se pohybovali po státní hranici s Polskem. Byla to strastiplná cesta, plná bláta a lesních polomů. To nás však neodradilo. Někteří si sáhli na hranice svých sil, ale nevzdali to a cíle jsme dosáhli všichni! Bylo mlhavo, přesto jsme neodolali a vyšli i na rozhlednu, abychom shora obdivovali okolní mlhu. Vraceli jsme se zablácení, ale spokojení. Odpoledne jsme pokračovali v HARRYPOTTEROVSKÉM programu.  
 
4. den: Dnešní den byl ve znamení dopoledního učení v budově i v přírodě. Poznávali jsme okolní faunu i flóru. Počasí nám už zase přálo, občas se ukázalo i sluníčko. Po odpolední motivaci jsme dokončili poslední hry a těšili se na závěrečné vyhodnocení a diskotéku. A kdo vyhrál? Bylo to velice těsné, rozhodovaly i maličkosti, jako je pořádek / nepořádek na pokoji. Na druhém místě skončil Mrzimor a zvítězil Zmijozel ruku v ruce s Nebelvírem. 

5. den: Co nás čeká poslední den? Loučení, balení, uklízení. Pevně doufáme, že se nám podaří zkompletovat děti a jejich věci. Zdá se, že původní plán - dávat špinavé věci do igelitky - nevyjde. Budeme rádi, pokud vůbec najdeme něco čistého. Snad nás doma poznáte. 

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6