banner stranka

„Tříkráloví koledníci putují od domu k domu a přinášejí dar – radostnou zprávu …“ Také my jsme koledovali, přinášeli dobrou náladu a koledou My tři králové jdeme k vám rozehřívali srdce všem poslouchajícím lidem. Letos byl výjimečný rok, mrzlo, byla obrovská lednová zima a zažívali jsme jedno překvapení za druhým. Na zahřátí jsme nejednou dostali teplý čaj s cukrovím, abychom nezmrzli, byla nám darována i šála. A na okamžik, kdy jsme na dveřích objevili obálku s penízky pro Tříkrálovou sbírku, nikdy nezapomeneme. Dohromady jsme vykoledovali 13 133 Kč. Všem darujícím děkujeme a za rok se těšíme na další laskavé lidi.

Děkujeme také obětavým dětem naší školy – Dominice Gebauerové a Petře Horákové ze 7. B a Adéle Mrázové, Elišce Hrazdilové, Nikol Langerové a Matěji Vaňkátovi z 8. A.

FOTO

PODĚKOVÁNÍ CHARITY OPAVA

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6