Úvod > Projekty > Erasmus+

Stínování ředitele a zástupce základní školy

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ.

Název projektu: Stínování ředitele a zástupce základní školy v rámci programu Erasmus+, klíčová akce 1: Vzdělávací mobilita jednotlivců
Rozpočet projektu: 4706 EUR
Datum realizace: 12/2022 - 06/2024

Projekt umožňuje vedení školy sdílet zkušenosti s kolegy ze zahraniční základní školy a sledovat je při běžném každodenním chodu školy. Umožňuje získat nové impulzy pro zhodnocení a vylepšení stávajících pracovních postupů a metod.

Ve dnech 19. - 27. září 2023 se ředitelka školy a její zástupce zúčastnili pobytu ve Finsku, konkrétně v městečku Lohja. Zde sledovali řízení, chod a aktivity zdejší základní školy. Pobyt byl velmi inspirativní, neboť vysoký standard finského školství nabízí učitelům, potažmo žákům, možnosti, o kterých leckterý učitel v českých podmínkách může snít.

Erasmus+ Erasmus+ Erasmus+ Erasmus+

Další aktivity v rámci projektu Erasmus+

Česko-italský týden s Erasmem+