banner stranka

 

Reg. číslo projektu: CZ.1.07./1.1.07/11.0151
Termín realizace: 1. 1. 2009 do 30. 9. 2011
Celkové náklady projektu: 3.684.779, 26 Kč

 

Jsme partnerskou školou v projektu, jehož klíčovými aktivitami je tvorba učebních materiálů pro výuku angličtiny dětí a dospělých, vybudování multimediální jazykové učebny, organizace akreditovaných kurzů angličtiny pro učitele nejazykáře a výjezd žáků do zahraničí.

Z naší školy se projektu účastní všichni žáci školy a dále:

PaedDr. Eva Petrášová - tvůrce učebních materiálů
PaedDr. Ivana Kleinová - lektor kurzů

 

Od 4. do 25. května 2011 se uskutečnily 3 zájezdy do Velké Británie, kterých se zúčastnilo 100 žáků a 10 členů jejich doprovodu ze všech deseti plně organizovaných škol z Opavy v rámci projektu Otvíráme bránu jazyků. Všechny děti byly velmi spokojené, rovněž tak i jejich doprovod. Organizace zájezdů a veškerá komunikace s cestovní kanceláří byla naprosto skvělá a bezproblémová. Poslední klíčová aktivita projektu tak byla dokonale naplněna. Dne  20. června 2011 se uskuteční minikonference na ZŠ B.Němcové 2 v Opavě, kde zástupci jednotlivých škol představili své prezentace o průběhu projektu.                                                     

"Společný zájezd do Británie byl pro naše děti i pro mne osobně velkým zážitkem. Poznali jsme mnoho krásných historických míst, památek, kouzelných zahrad. Vstřebali jsme atmosféru a ruch Londýna. Děti poznaly život v londýnských rodinách a věřím, že získaly i nové kamarády mezi účastníky zájezdu. Silné zážitky máme obzvláště z návštěvy zámku Warwick, prohlídka podzemí byla velmi sugestivní. Děkujeme za bezpečnou dopravu, za organizaci zájezdu, za vstřícný přístup průvodkyně i za její zasvěcené komentáře ke všem navštíveným místům a k životu v Anglii vůbec. Jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit tohoto projektu."

                                                                                                    PaedDr. Ivana Kleinová

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6