banner stranka

 LVK pro 7. ročník 

Lyžařský výcvikový kurz zahrnuje většinou ubytování na 5 nocí v oblasti Jeseníků (Malá Morávka - Karlov). Poslední dva roky byly kurzy uskutečněny na chatě Lucka. V rámci kurzu nabízíme lyžařský výcvik, výcvik na snowboardu a běžecký výcvik. Škola má k dispozici několik párů běžek. Díky ski busu zdarma lze střídat areály a svahy. Po domluvě je také možnost večerního lyžování. Kromě zimních aktivit čeká v polovině výcviku děti návštěva Aquaparku v Bruntále. Tento LVK je dotován z prostředků Magistrátu města Opava a na dopravu přispívá SRPŠ. 

LVK pro 8. a 9. ročník

Pro velký zájem o lyžařský výcvik se na LVK mohou přihlásit také žáci 8. a 9. tříd. Tento výcvik však není dotován městem. Platba autobusu je v návrhu rozpočtu SRPŠ. Informace o místě a náplni výcviku viz LVK 7. ročník.

Bližší informace k lyžařským výcvikům pro žáky 7. - 9. ročníku lze získat u p. uč. Radmily Šťastné.  

LVK pro 1. stupeň

Také děti z 1. stupně si mohou zalyžovat. Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 3. - 5. ročníku, případně podle počtu volných míst i pro mladší zájemce, se pořádá dle sněhových podmínek. Výcvik probíhá po dobu pěti školních dní, a to bez ubytování. V ranních hodinách vyjíždějí děti každý den autobusem na školou zvolené místo a vracejí se tak, aby stihly oběd ve školní jídelně. Zpravidla je v rámci LVK nabízen výcvik lyžování i snowboardu. Snahou je zajistit dětem během dne teplý čaj, případně polévku. Výcvik bývá zakončen závodním kláním.

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6