banner stranka

KouzelnaZahr

V pátek 7. června vyrazili prvňáčci a čtvrťáci ze ŠD do Vlaštoviček. Ve spolupráci z centrem HOLOS byl pro ně přichystaný projektový den Kouzelná zahrada. Nejprve žáci otevřeli kouzelným klíčem zahradu a potom společně se zahradníkem Jardou poznávali rostliny a stromy, které v zahradě rostou. Během prohlídky plnili různé úkoly, ochutnali limonádu z bylinek, prošli se labyrintem, pozorovali, jak bydlí žížaly, zjištovali, kteří živočichové jsou pro zahradu užiteční, a vyrobili domeček pro škvory. Na závěr se proměnili v indiány a v pravém indiánském teepee si společně zahráli na šamanské bubny, štěrkátka, chrastítka a děšťové hole. 

V prostorách Holos centra probíhala také výstava výtvarných prací naší školy, která se setkala s velkým ohlasem.

Akce se dětem moc líbila a určitě se do těchto krásných prostor zase někdy podíváme.

FOTO

KouzelZ3KouzelnaZ2

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

2020 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6