Ve čtvrtek 23. února se v hudebně naší školy uskutečnilo Okresní kolo pěvecké soutěže školních družin. Tématem letošního ročníku byly Slezské písně. Do soutěže se přihlásilo sedm školních družin: B. Němcové, I. Hurníka, Mařádkova, T. G. Masaryka, Vrchní, Háj ve Slezsku a Slavkov.

Zažili jsme velmi krásné a příjemné odpoledne plné hudby a radosti. Některé děti zpívaly sólově, jiné ve skupinkách. Zazněly také doprovody na různé hudební nástroje. Soutěžící s písněmi i tanci získali Zlatá a Stříbrná pásma. ŠD Háj ve Slezsku a Slavkov byly navíc ke Zlatému pásmu ohodnoceny za vynikající výkon. Soutěžící hodnotila vynikající a fundovaná porota - paní učitelky Ivana Kleinová, Eva Petrášová a Lucie Klapetková.

Také paní vychovatelky si s chutí zazpívaly a sklidily od dětí velký potlesk vestoje. Atmosféra soutěže byla úžasná. Všem zúčastněným moc děkujeme!

Pochvala ze ŠD Slavkov