banner stranka

Ve čtvrtek 23. února se v hudebně naší školy uskutečnilo Okresní kolo pěvecké soutěže školních družin. Tématem letošního ročníku byly Slezské písně. Do soutěže se přihlásilo sedm školních družin: B. Němcové, I. Hurníka, Mařádkova, T. G. Masaryka, Vrchní, Háj ve Slezsku a Slavkov.

Zažili jsme velmi krásné a příjemné odpoledne plné hudby a radosti. Některé děti zpívaly sólově, jiné ve skupinkách. Zazněly také doprovody na různé hudební nástroje. Soutěžící s písněmi i tanci získali Zlatá a Stříbrná pásma. ŠD Háj ve Slezsku a Slavkov byly navíc ke Zlatému pásmu ohodnoceny za vynikající výkon. Soutěžící hodnotila vynikající a fundovaná porota - paní učitelky Ivana Kleinová, Eva Petrášová a Lucie Klapetková.

Také paní vychovatelky si s chutí zazpívaly a sklidily od dětí velký potlesk vestoje. Atmosféra soutěže byla úžasná. Všem zúčastněným moc děkujeme!

FOTO

Pochvala ze ŠD Slavkov

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6