banner stranka

Ve středu 9. listopadu se proměnila naše družina po setmění v místo plné strašidel, hejkalů, ježibab, upírů a kostlivců. Téměř padesát dětí přišlo přenocovat a zapojit se do plnění rozmanitých čarovných úkolů a dlabání dýní. Po večeři čekal všechna strašidla nejtěžší úkol. Projít stezku odvahy. I když se některé děti trošku bály, vzájemným povzbuzováním nakonec všechny stezku prošly a svou odvahu stvrdily podpisem na listině odvahy. Pak už všechny děti ulehly do svých spacáků a ponořily se do říše snů. Po skvělé snídani, kterou nám připravily maminky, se děti rozešly do vyučování.

Děkujeme všem maminkám za skvělou snídani, poděkování patří i paní Otipkové, paní Fojtů, paní Klímkové a paní Balarinové za pomoc během celé akce.

 FOTO

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6