banner stranka

Ve středu 14. září se 65 dětí ze školní družiny společně s rodiči rozloučilo s létem. Na školní zahradě čekala děti řada letních aktivit a soutěží, například rybolov, plavba lodí, potápění a bosonohá stezka. Po splnění všech úkolů následovala sladká odměna. V soutěžení nezaháleli ani rodiče. Maminky se zapojily do 7. ročníku soutěže O nejlepší bábovku nebo koláč, v níž dětská odborná porota vybírala z 18 lahodných výtvorů tři nejlepší. Vítězkou se stala paní Ježková, 2. místo obsadila paní Kasíková a na 3. místě se umístila paní Kořistková. V závěru odpoledne připravili tatínci, pan Kollár a pan Chytil, chutné špekáčky. Děkujeme všem rodičům, kteří pomáhali při soutěžích i s občerstvením. 

 

 Užitečné odkazy

bakalari logo


logo proskoly


DUMY logo


jídelníček

happysnack logo


schranka duveryAktuální videa

 

 

2018 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6